MENU

Do pobrania

METODA BILANSU KOMPETENCJI. PRAKTYCZNY PORADNIK DLA DORADCÓW

Poradnik z 2020 r. skierowany głównie do osób prowadzących bilans. W materiale znajdują się informacje na temat stosowania MBK, w tym przebieg procesu krok po kroku.

FORMULARZE DO MBK

Formularze są przeznaczone dla osób, które przystąpiły do bilansu kompetencji. Można je wypełnić samodzielnie lub we współpracy z doradcą. Każdy formularz jest opatrzony instrukcją oraz przykładem obrazującym, jak z niego skorzystać.

SCENARIUSZ SZKOLENIA
Z ZAKRESU MBK

Scenariusz szkolenia na temat MBK w siedmiu modułach. Może z niego skorzystać każda osoba, która chce poprowadzić szkolenie z MBK. Oprócz scenariusza możesz skorzystać z przygotowanych materiałów dodatkowych; wystarczy je pobrać.

ULOTKA INFORMACYJNA

Ulotka zawiera podstawowe informacje o korzyściach z przejścia bilansu kompetencji za pomocą MBK. Jest przeznaczona dla osób, które zamierzają skorzystać z bilansu kompetencji. Doradcy mogą ją wydrukować lub wysłać swoim klientom w wersji elektronicznej.

BROSZURA O MBK
Z 2015 ROKU

Broszura na temat Metody Bilansu Kompetencji w wersji z 2015 roku. Jest skierowana głównie do osób prowadzących bilans. Zawiera m.in. informacje na temat prowadzenia wywiadów biograficznych i behawioralnych. Została stworzona przez IBE oraz WUP w Krakowie.