Do pobrania

METODA BILANSU KOMPETENCJI. PRAKTYCZNY PORADNIK DLA DORADCÓW

Poradnik z 2020 r. skierowany głównie do osób prowadzących bilans. W materiale znajdują się informacje na temat stosowania MBK, w tym przebieg procesu krok po kroku.

GUIDEBOOK FOR SKILLS AUDIT IN ENGLISH

Guidebook from 2020. It’s aimed at professionals conducting skills audit. The material contains information on how to use the method step-by-step.

FORMULARZE DO MBK

Formularze są przeznaczone dla osób, które przystąpiły do bilansu kompetencji. Można je wypełnić samodzielnie lub we współpracy z doradcą. Każdy formularz jest opatrzony instrukcją oraz przykładem obrazującym, jak z niego skorzystać.

FORMS FOR SKILLS AUDIT IN ENGLISH

The forms are intended for people who want to undergo skills audit. One can complete them themselves or in cooperation with a counsellor. Each form contains instructions and an example showing how to use it.

SCENARIUSZ SZKOLENIA
Z ZAKRESU MBK

Scenariusz szkolenia na temat MBK w siedmiu modułach. Może z niego skorzystać każda osoba, która chce poprowadzić szkolenie z MBK. Oprócz scenariusza możesz skorzystać z przygotowanych materiałów dodatkowych; wystarczy je pobrać.

ULOTKA INFORMACYJNA

Ulotka zawiera podstawowe informacje o korzyściach z przejścia bilansu kompetencji za pomocą MBK. Jest przeznaczona dla osób, które zamierzają skorzystać z bilansu kompetencji. Doradcy mogą ją wydrukować lub wysłać swoim klientom w wersji elektronicznej.

BROSZURA O MBK
Z 2015 ROKU

Broszura na temat Metody Bilansu Kompetencji w wersji z 2015 roku. Jest skierowana głównie do osób prowadzących bilans. Zawiera m.in. informacje na temat prowadzenia wywiadów biograficznych i behawioralnych. Została stworzona przez IBE oraz WUP w Krakowie.